Мистецтво упаковки валізи або практичні поради для кожної подорожі

Вміння упаковувати валізу корисно протягом усього року. Адже ми їдемо на короткі вихідні, відпочинок, у відрядження чи канікули до батьків. Кожен із нас хотів би взяти з собою весь свій гардероб, щоб про всяк випадок.

Валіза завжди набита до країв, а тобі завжди не вистачає місця? Ми маємо свої шляхи! Ми не дамо вам рецепт розтягування валізи, але розповімо кілька хитрощів, щоб максимально використати його простір.

Мистецтво упаковки вашої валізи крок за кроком:

1. Перед будь-якою поїздкою: короткою чи тривалішою, сім’єю чи одному, раджу скласти список необхідних речей. Цей список можна поповнювати кілька днів перед поїздкою. Наприклад: не забути пилочку для нігтів, спонжі, сланці тощо.

2. Ми поділяємо одяг на конкретні стилі – якщо ми їдемо, наприклад, на три дні, ми повинні запланувати як мінімум три вбрання. Розслабтеся та подумайте про місця, які ви плануєте відвідати. Перевірте прогноз погоди та розкладіть цибулі на ліжку. Давайте оберемо те, що нам зручно щоразу, і що ми можемо успішно використовувати у багатьох стилях. Підберемо необхідні аксесуари, взуття та спідню білизну для цього одягу.

3. Розкладіть вибраний одяг по порядку: футболки в рулони на дно валізи, штани навпіл, (клешні поки поза валізи), кофти зверху і накрити клешнями штанів.

4. Ми поміщаємо рулони одягу на дно валізи щільно поруч один з одним, щоб створити якнайбільше вільного місця.

5. Взуття можна набивати різними дрібними панчішно-шкарпетковими виробами. При цьому взуття не деформується і ми використовуємо вільний простір для дрібниць. Взуття краще запакувати в мішки або спеціальні органайзери.

6. Ми поміщаємо згорнуті трусики в герметичні пакети – завдяки цій техніці ми упаковуватимемо більше речей.

7. Складіть чоловічі сорочки так, як вони продаються в магазині – заповніть простір навколо коміра ременем, щоб у такий спосіб використовувати вільний простір. Ремінь можна скласти по периметру валізи, коли вже всі речі упаковані.

8. Рідкі продукти захищаємо харчовою плівкою під ковпачком – це запобігатиме витоку продуктів.

9. Тональну основу та креми вичавлюємо у контейнери для лінз – завдяки чому нам не доведеться брати скляні пляшки, які не тільки багато важать, а й небезпечні при транспортуванні, тому що вони можуть просто розбитися. Також шампуні та гелі для душу краще помістити у спеціальні 100 мл пляшечки.

Інші статті