1. Головна
 2. /
 3. Валізи
 4. /
 5. Великі валізи
 6. /
 7. Валіза Heys Круїз велика
HEYS

Валіза Heys Круїз велика

5 500 

Немає в наявності

Опис товару

ВЕЛИКА ВАЛІЗА HEYS

 • Круїз
 • безкаркасний
 • Канада Fashion Spinner
 • Гарантія від виробника 5 років!
 • Безкаркасний

розміри:

великий: 76 х 47 х 33 (30”18.5”13) 5.2 кг 115 л

Відмінна валіза, всесвітньо відомої торгової марки HEYS, заснованої в 1986 році
у Торонто. HEYS International Ltd – є одним з лідерів дизайну дорожніх валіз та аксесуарів. Валіза цієї торгової марки поєднують у собі розкіш, сучасність і легкість, витримуючи при цьому всі стандарти відмінної якості та майстерності.

Натхненні духом подорожі, цей барвистий принт додасть до вашого багажу абсолютно нового спалаху моди. Валіза має унікальний малюнок, поверхня якого захищена глянцевим шаром прозорої плівки, яка надає йому блиску, а також забезпечує ще один шар захисту. Щоб забезпечити додатковий захист, передбачено дорожній чохол для валізи, щоб він виглядав як новий для багатьох майбутніх подорожей.

Має такі переваги:

– матеріал – полікарбонат, використовується при виготовленні куленепробивного скла!
– 4 поліуретанові японські колеса 360°
– металеві підшипники
– безкаркасний
– внутрішні ремені кріплення багажу
– ручка з легкого алюмінію
– Висувна телескопічна ручка
– Збільшувач обсягу на 20%
– вбудований одовий замок TSA
– 5 років гарантійного обслуговування (Гарантія не поширюється на нормальний знос, ні на якісь непрямі збитки, а також не покриває ремонт, зроблений персоналом, який не має відповідної кваліфікації. Не покриває збитки, завдані перевізниками, тобто авіакомпаніями. Якщо ваш багаж пошкоджений перевізником, ви повинні негайно вимагати від них відшкодування збитків.)

Опис продукту:

Канада spinner неймовірно легка валіза, і він почувається ще легше, коли ви котите його на своїх ультра-гладких японських обертових колесах. Корпус має систему відкривання на блискавці з додатковою блискавкою збільшення обсягу. Особливістю художнього друку є абстрактні зображення. Зображення захищене прозорим шаром, який надає йому гарний глянсовий блиск.

Вбудований кодовий замок TSA, кріпиться до корпусу валізи.

При відкритті валіза показує всю свою внутрішню красу: естетична підкладка, два відділення: одне з притискними ременями, друге – закривається спеціальним кріпленням, кишеня-сітка на блискавці – все виконано якісно, стильно та зі смаком!

Ця валіза може бути чудовим подарунком коханій людині, батькам або хорошим друзям!

У цій же категорії

У цій же категорії