Гарантія та повернення

На більшість товарів в інтернет-магазині “ВАЛІЗА” поширюється гарантія від виробника, що підтверджує зобов’язання щодо відсутності у них виробничих дефектів. Гарантійний термін обслуговування товару може становити 365 днів, 24 місяці, 3 роки та 5 років.

Гарантія не поширюється на нормальний знос, ні на будь-які непрямі збитки, а також не покриває ремонт, зроблений персоналом, який не має відповідної кваліфікації. Не покриває збитки, завдані перевізниками, тобто авіакомпаніями. Якщо ваш багаж пошкоджений перевізниками, ви повинні негайно вимагати від них відшкодування.

Товар відправляємо в картонних коробках, затягнутих зверху стрейч-плівкою. При отриманні товару обов’язково перевірте цілісність упаковки на відсутність вм’ятин, фефектів. Якщо таке виявлено, негайно попросіть представника кур’єрської служби скласти акт про невідповідність цілісності упаковки. Далі перевірити чи не пошкоджено товар. У разі пошкодження акт буде основним документом для отримання компенсації від служби доставки за зіпсований товар.

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки.

Щоб використати цю можливість, будь ласка, переконайтеся, що:

  • товар не був у вжитку та зберіг свій товарний вигляд (не має слідів використання, не порваний, не забруднений, немає потертостей тощо);
  • товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
  • захисна плівка на товарі збережена;
  • наявність гарантійного талона.

Обмін та повернення товарів здійснюється за рахунок покупця.