1. Головна
  2. /
  3. Дитячі валізи
  4. /
  5. Валізи дитячі HEYS
  6. /
  7. Валіза дитяча на 2-х колесах Heys Hello Kitty
HEYS

Валіза дитяча на 2-х колесах Heys Hello Kitty

2 880 

Опис товару

Валіза дитяча на 2-х колесах Heys Hello Kitty

  • колір: рожевий
  • Легка!
  • розмір

46 х 32 х 23

18″ x 12,5″ x 9″ – 1,73 кг – 25 л

Весела та барвиста Валіза дитяча на 2-х колесах Heys Hello Kitty прикрашена безліччю пам’ятних принтів милих персонажів Hello Kitty.

Зроблено спеціально для дітей! Колекція «Designer Hello Kitty» була створена Heys з урахуванням унікальних характеристик дітей, оскільки вона включає кілька конструктивних особливостей, які приносять користь дітям.

Запатентована конструкція дозволяє колесам виступати. Цей виступ колеса утримує багаж у піднесеному положенні, так що навіть коли діти тягнуть багаж на дуже невеликій висоті від підлоги, колеса є єдиною точкою дотику, і багаж, як і раніше, легко котиться.

Виготовлений з міцного та легкого полікарбонатного композиту, удароміцного, але легко маневрованого для дітей, вага якого складає всього 1,7 кг.

Оснащені вбудованими колесами з металевими підшипниками, що робить їх рух тихішим і плавнішим для дітей.

Внутрішня система ручок з «зворотним вигином», яка згинає ручку всередину і вгору ближче до дитини, що робить її зручнішою для дитини – за низького зростання – тримати і переміщати багаж.

Барвистий внутрішній простір на підкладці з подвійними ременями для фіксації речей та роздільником на блискавці для організації речей, щоб діти могли збирати речі так само, як і дорослі.

Опис продукту:

Відмінна Валіза дитяча на 2-х колесах Heys Hello Kitty, всесвітньо відомої торгової марки HEYS, заснованої в 1986 році в Торонто. HEYS International Ltd – є одним з лідерів дизайну дорожніх валіз та аксесуарів. Валіза цієї торгової марки поєднують у собі розкіш, сучасність і легкість, витримуючи при цьому всі стандарти відмінної якості та майстерності.

Валіза  підходить для будь-якого виду подорожей. Зроблений з матеріалу суміші полікарбонату та акрилонітрилбутадієнового пластику, один з найміцніших пластиков.

Має 2 напрямних поліуретанових колеса, які забезпечують стабільне ковзання.

Всередині валізи естетична підкладка, регульовані ремені багажу.

Якщо вимірювати речі окремо, то дитячі речі найлегші, але їх необхідна кількість перевищує кількість речей для дорослої людини. Краща валіза, та, яка може вмістити в себе найбільше, але важити найменше!

Ця валіза своєю формою якраз передбачає той момент, коли Ви можете взяти максимальну кількість дитячих речей, при цьому мати допустиму вагу ручної поклажі.

Чудовий подарунок Вашому чаду!)

Наша сторінка в інстаграм:

У цій же категорії

У цій же категорії