Як зберігати зимовий та літній одяг, 3 простих кроки

Як зберігати зимовийлітній одяг, 3 простих кроки

У цій статті ми розповімо, як зберігати одяг за три простих кроки. Як звільнити простір будинку. Куди подіти об’ємні зимові речі… Все це можна організувати швидко та легко!

Як зберігати зимовий/літній одяг у 3 простих кроки

Сортування одягу та аксесуарів

Крок 1

Сортувати предмети у 3 категорії: ті, що ти будеш тримати, дарувати та викидати.

Це хороший привід, щоб відпустити будь-які невідповідні речі, такі як ваші рукавички, рукавиці та шкарпетки. Предмети, де є дефекти, також старі шапки чи шарфи. Одяг, який ви не носили роками; зимове пальто, яке не підходить і т.д.

Акуратно використані речі, які ви більше не бажаєте зберігати, можна подарувати місцевій благодійній організації. Запитайте у друзів, може, їх зацікавлять якісь предмети.

Підготовка одягу для зберігання

Крок 2

Перед зберіганням важливо випрати або висушити чистий зимовий одяг, щоб запобігти погіршенню його зберігання. Забруднені предмети, що містять потовиділення, лосьйони або парфуми, можуть викликати жовтіння плями та створити небажаний запах. Цей крок дозволить зберегти ваш одяг у хорошому стані до наступної осені.

Речі, які не можна кидати в пральну машину або хімчистку, такі як черевики та взуття, слід витирати або почистити щіткою, щоб видалити сіль, сніг і бруд із зимового сезону.

Зберігання одягу і аксесуарів

Крок 3

Зберігання аксесуарів та одягу у вакуумних пакетах – це чудовий спосіб організуватися та заощадити місце у вашій шафі. Пакети можна складати один на одного всередині вашої скриньки для комодів або на полиці. Великий пакет для упаковки можна використовувати для светрів та вовняних штанів, тоді як середній – для зберігання зимових аксесуарів, таких як шапки, рукавички та шарфи. Маленькі пакети ідеально підходять для зберігання зимових шкарпеток або термічної білизни.

Користуйтеся своєю валізою, коли ви не подорожуєте. Після того, як ви заповнили вакуумні пакети одягом, покладіть їх у свою валізу. Зберігайте його у сухому прохолодному місці.

Кожної осені та навесні введіть звичку розпаковувати та організовувати свій зимовий та літній одяг. Це дуже швидко та легко! Ви збережете ваш одяг для майбутніх сезонів, і це велика економія місця у будинку!

Інші статті